Ingyenes oktatás: A komplementer orvoslás és az alternatív gyógyászat diagnosztikai és terápiás eljárásai

„AZ EGÉSZSÉG ISKOLÁJA” –BADAWI POLIKLINIKA, INGYENES OKTATÁS

A Badawi Poliklinika elindította „Az egészség iskolája” elnevezésű programját, melynek keretén belül ingyenes oktatásra kerül sor csütörtökön, 2016. szemtember 22-én, Szabadkán, a Szabadegyetem 213-as helységében, délután 17 órától este 20 óráig. Az oktatás témája: A komplementer orvoslás és az alternatív gyógyászat diagnosztikai és terápiás eljárásai

A KÉPZÉS RÉSZLETEI

Téma: „A komplementer orvoslás és az alternatív gyógyászat diagnosztikai és terápiás eljárásai”
A képzés helyszíne: A szabadkai Szabadegyetem, Jovan Nenad cár tér, 213-as terme
Időpont: csütörtök, 2016.09.22, 17:00 órától 20:00 óráig

Szervező, Badawi Poliklinika: http://badawi-su.com

AZ OKTATÁS CÉLJA

Az ingyenes oktatás/képzés célja a természetes és alternatív gyógymódok, kezelések bemutatása. Minden betegnek joga van, hogy szabadon döntsön és válasszon arról, hogyan fogja kezeltetni, gyógyítani magát – hiszen a hivatalos orvostudománynak és az alternatív gyógyászatnak is ugyanaz a nemes célja van, hogy segítsen a betegen, és a betegnek a gyógyulásban.

„Az egészség iskolája” elnevezésű program keretén belül a Badawi Poliklinika bemutatja saját orvosait és terapeutáit, akik az iskola résztvevőit dinamikus oktatásaik és képzéseik által vezetik be szakterületeikbe:

• Dr. Marija Krmpotić Badawi (Általános szakorvos, Kínai és Kvantum Gyógyászat),
  • Dr. Katarina Mudrić Badawi (Általános szakorvos, Kínai Gyógyászat, Érzelmi gyógyulás -EFT szakértő, Budwig Protokoll és Holisztikus gyógyászat),
  • Dr. Gordana Tošić (Általános szakorvos),
  • Dr. Berentai Orsolya (Általános szakorvos és a Darkfield mikroszkópia szakértője),
  • Dr. Szecsődi Ferenc (Homeopata),
  • Vujačić Jelena (Pszihológus, NLP coach, családi tanácsadó és a Bach-virágcseppek alkalmazója),
  • Rábaközi Tamás (Reiki mester és tanító),
  • Kristina Vujić (Rekonnekciós kezelés – gyógyítás szakértője),
  • Vesna Bojanić (Pszihológus),
  • Igor Mudrić (Rehabilitációs tevékenység terapeuta),
  • Jasna Evetović (Holisztikus Life Coach alkalmazója),
  • Dragan Maličević (Radieszteziológus és Hipnoterapeuta),
  • Igor Pavluković (Body-Mind technika alkalmazója) és mások.

Ez egy olyan lehetőség, ahol az előadóktól/oktatóktól a képzések ideje alatt megtudhatnak minden olyan fontos információt melynek segítségével javítani tudja egészségi állapotát. A képzést követően minden résztvevőnek lehetősége lesz kérdéseket feltenni, valamint konzultációkra és időpontok egyeztetésére a Badawi Polilinika Holisztikus rendelőben dolgozó orvosaival és terapeutáival.

Az egészség a legfontosabb, ez áll az első helyen az életünkben! Ezen kívül minden egyes résztvevő meglepetésben részesül a képzésen, hogy proaktívak és eredményesek legyünk.

JELENTKEZÉSEK AZ INGYENES OKTATÁSRA  – 2016.09.22.

Minden érdeklődő On-line módon jelentkezhet be hozzánk.
A résztvevők és a jelentkezők száma pedig meghatározott.

Köszönjük szépen a bizalmat!

Badawi Poliklinika