Immunrendszer, az Ön katonái eléggé felkészültek?

Testünk belső egyensúlyának fenntartásához nagyon fontos, többek között az immunrendszer megfelelő működése is.

Számomra hihetetlen, hogy az immunrendszer bizonyos sejtjei tényleg katonaként működnek, maró-mérgező anyagokat bocsájtanak a kéretlen betolakodókra, legyen az virus,baktérium vagy épp más idegen anyag.A legtöbb ember immunrendszere jól működik, ezért sokan nem foglalkozunk ezzel a témával ,de lássuk miért is fontos ez…

Mi lehet a következménye ha immunrendszerünk nem jól működik?Ha a védőszolgálatunk nem riaszt időben?Vagy épp hibás a riasztás?

Legenyhébb esetben – gyakori fertőzések, visszatérő fertőzések a test bármely részében.

Ha az immunrendszer egyensúlya felborul, akkor kialakul az allergia.

Ha az immunrendszer a saját sejtjeit nem ismeri fel, akkor autoimmun betegég lesz a következmény.

De kialakulhat rákos betegség is. Ha az immunrendszer nem elég éber és nem szűri ki a rákos sejteket, akkor a betegség elhatalmasodhat.

Hogyan tudjuk elősegiteni immunrendszerünk működését?

Rendszeres testmozgással, lehetőleg friss levegőn

Stressz kezeléssel

Vitamindús, lúgositó táplálkozással

Gyerekekénél –pedig az egy véka piszkot meg kell enni- hozzáállással, kutatások bizonyitják ugyanis hogy ez segiti az immunrendszer védekezőképességének kialakulását.

slika-2-immun

Mit látunk Darkfield vizsgálat során?

Az immunrendszer ha „kisiklik” akkor a sejtműködés változásai jól szemlélhetőek.

Aktivak e a fehérvérsejtjeink, vagy esetleg alszanak?

Melyik fehérvérsejtek aktivak?

Megfelelő sejt aktivitás folyik, vagy túlaktivitás?

Túlterhelt e az immunrendszer a szervezetben halmozódó salakanyagok végett?

Ha szeretné tudni felkészült e az Ön immunrendszere,jól védekeznek e a fehérvérsejt katonái, jöjjön el a Badawi Poliklinikára, Darkfield vizsgálatra és megkapja a választ.

Badawi Poliklinika, Bejelentkezés a vizsgálatokra.